Biz Kimiz

Baskı yapmak yalnızca kağıda mürekkep vermek değildir. Renklerin doğru basılmasından, kağıdın doğru şekilde işlenmesine, yapılan tasarımın istenilen ürünün gerekliliklerini karşılamasının kontrolüne kadar bir çok işlemi olan bir süreçtir. Gerek teknoloji altyapısının gerekse tecrübenin çok iyi olması gerekir.

Vasat veya iyi ürünleri herkes yapabilir ama mükemmeli üretmek yüksek bilgi ve yatırım gerektirir.

Cyprus Printing Global bu vizyon ile mükemmeli sunmak ve bunu rekabetçi fiyatlar ile yapabilmek için kurulmuştur.

Near East kuruluşu Cyprus Printing Global, adamızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Kuzey Kıbrıs'ın en büyük matbaa yatırımı için gereken yatırımlarla birlikte, teknolojik açıdan her gün gelişen matbaa sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek, kalite-fiyat-inovasyon üçgeni ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İnovasyon ve gelişmeye inanan matbaamız sürekli inovasyon prensibiyle müşterilerini daha iyi anlayarak, müşteri odaklı çalışarak onlara özel çözümler sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs'ta baskı sektöründe yüksek kalite ve yüksek çeşitlilik ile yerel üretimi artırmak ve fiyat-performans oranını değiştiren yatırım maliyeti yüksek makina yatırımları ile ülkemizin rekabet gücünü artırmak birincil amacımızdır.

Yüksek teknolojiye sahip modern makine parkuru ile matbaamız, Ülkemizin en büyük üretim sahası ve geniş hizmet ağıyla baskı kapasitesi yüksek makinelerde, maksimum kalitede ve uzman kadrosuyla birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Yenilikçi ve rekabetçi yapımızla, önce kalite sonra tecrübe desteğimizle size çözüm ortaklığı teklif ediyoruz.